Artikelindex

In 2017 was het 35 jaar geleden dat JasperJ voor het eerst uit varen ging! Sinds die dag is er veel gebeurd... In dit logboek een kort overzicht van de scheepstypes en vaarwateren waarop JasperJ geweest is. Kortom: zijn ervaring op het water.

2019

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot Lengte
             
19 dec  Delft Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
16 dec Delft Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
13 dec Delft Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
12 dec Delft Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
9-11 dec Lek Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
27 nov Amsterdam Rondvaart   co-schipper    
26 nov Amsterdam Delivery 20 Schipper Kempenaar: Titania 37,00 m
19 nov Waddenzee-IJsselmeer Delivery 60 Schipper Kempenaar: Titania 37,00 m
9-10 nov Friese meren Wedstrijd Schipper Rib  
1-3 nov Markermeer Zeiluitje   Schipper Beneteau First 45 f5: Farra 14,20 m
23 okt Utrecht Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
22 okt Merwedekanaal Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
19-20 okt Friese meren Recreatie   Schipper Skutsje: Hoop op zegen 16,50 m
15 okt Merwedekanaal Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
14 okt Merwedekanaal Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
11-13 okt IJsselmeer Wedstrijd    co-Schipper  Klipper: Vrijheid 24,00 m
3 okt Markermeer Zeiluitje   co-Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
28-29 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
27 sep IJmeer Rondvaart   co-Schipper Elvira  
20 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Klipper: Umoja 39,50 m
13 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
10 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
9 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
2-4 sep Markermeer Hiswa te water   Schipper Rib  
30 aug Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
28 aug Amsterdam Delivery    Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
17-24 aug Adriatische zee Recreatie   Schipper Kajuitjacht: Elan 333  
7 aug Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep:  10,00 m
3 aug Amsterdam Amsterdam Gay Pride   Schipper Rib 6,00 m
2 aug Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
31 juli-1 aug Amsterdam Amsterdam Gay Pride   Schipper Rib 6,00 m 
29 juli Utrecht-Lek Delivery/Les   Instructeur Klipperaak: Friesland 22,00 m
25 juli Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
23 juli Heegermeer Zeilles 7 Instructeur Kajuitjacht: Southerly 105 10,50 m
22 juli Vecht en Markermeer Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
16 juli Loosdrechtse Plassen Zeiluitje 5 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
15 juli Markermeer Zeilles 9 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
11 juli Markermeer Zeiluitje 14 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
8 juli IJsselmeer Zeilles 10 Instructeur Kajuitjacht: Southerly 105 10,50 m
1 juli Markermeer Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
30 juni Noordzeekanaal Evenement 22 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
29 juni Markermeer Zeiluitje 10 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
28 juni Markermeer Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
27 juni Utrecht Manoeuvreerles 6 Instructeur Sloep: 10,00 m
24 juni Markermeer Zeiluitje 16 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m 
22 juni Markermeer Zeiluitje 11 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
21 juni Markermeer Zeiluitje 15 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
20 juni IJsselmeer Zeilles 13 Instructeur Kajuitjacht: Southerly 105 10,50 m
19 juni Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: Ernest 10,00 m
18 juni Markermeer Zeiluitje 9 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
9 juni Gouwzee Manoeuvreerles 8 Instructeur Bavaria 37 11,35 m
2 juni Gouwzee Zeiluitje 12 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
1 juni Utrecht Rondvaart 6 Schipper Compagnie 19,45 m
29 mei Utrecht Manoeuvreerles 4 Instructeur Sloep: 10,00 m
23 mei Gouwzee Delivery 2 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
19 mei Markermeer Zeilles 14 Instructeur Kajuitjacht:  
17 mei Utrecht Rondvaart 11 Schipper Sloep: Frank 10,00 m
16 mei Gouwzee Delivery 2 co-Schipper Klipper: Umoja 39,00 m
9 mei Utrecht Manoeuvreerles 5 Instructeur Sloep:  10,00 m
7 mei Gouwzee Delivery 2 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
4 mei Markermeer Rondvaart 12 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
27 apr Amsterdam Rondvaart 15 Schipper Sloep: Palladio 9,99 m
26 apr Utrecht Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
20 apr Utrecht Rondvaart 14 Schipper Sloep: Frank 10,00 m
18 apr Utrecht Manoeuvreerles 5 Instructeur Sloep: James 10,00 m
12 apr Utrecht Delivery 8 Schipper Sloep: Van Specyk 8,00 m
11 apr Utrecht Manoeuvreerles 6 Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
8 apr Utrecht Manoeuvreerles 4 Instructeur Sloep: James 10,00 m
4 apr Utrecht Manoeuvreerles 5 Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
2 apr Utrecht Manoeuvreerles 4 Instructeur Sloep: James 10,00 m
26 mrt Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: Ernest 10,00 m
24 mrt Utrecht Manoeuvreerles 4 Instructeur Sloep: James 10,00 m
20 mrt Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
17 feb Gouwzee Delivery 5 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
10 feb Markermeer Training 3 Trainer Kajuitjacht: Bavaria 35 10,75 m
31 jan Gouwzee Delivery Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
15 jan Amsterdam Rondvaart 14 Schipper    
3 jan Utrecht Delivery 1 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
97     43      

 


2018

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot Lengte
             
18 dec Amsterdam Rondvaart   Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
17 dec IJsselmeer Delivery 60 Schipper Kempenaar: Titania 37,00 m
11 dec Amsterdam Rondvaart   Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
20 nov Utrecht Rondvaart   Schipper Sloep: James 10,00 m
15 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
13 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
10-11 nov Langweerder Wielen Wedstrijdbegeleiding   Schipper Rib  
8 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
5 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
3 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Klipperaak: Friesland 22,00 m
1 nov Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
29 okt Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
23 okt Utrecht Rondvaart   Schipper Sloep: Frank 10,00 m
11 okt Utrecht Rondvaart   Schipper Sloep: James 10,00 m
4 okt Vecht Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
2 okt Amsterdam Rondvaart   Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
30 sep Vecht Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
29 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Klipper: Gouwzee 35,00 m
28 sep Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
27 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
23 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje   Schipper Kagenaar: Zwaan 12,50 m
22 sep Vecht Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
21 sep Vecht Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
14 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje   Schipper Kagenaar: Zwaan 12,50 m
13 sep Markermeer Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
13 sep Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
12 sep Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: Frank 10,00 m
11 sep Vinkeveense Plassen Rondvaart   Schipper Sloep: Mw. van Santen 9,00 m
10 sep Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
8 sep Amsterdam Rondvaart   Schipper Salonboot: de Liefde 12,00 m
4 sep Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
2 sep Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
31 aug Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
30 aug Markermeer Zeiluitje   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
23-26 aug IJsselmeer Volgschip IFKS   Schipper Klipper: Gouwzee 35,00 m
21 aug Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Harry Slinger 10,00 m
17-19 aug IJsselmeer/Friese meren Volgschip IFKS   Schipper Klipper: Gouwzee 35,00 m
27 jul Vecht Delivery   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
15 jul Markermeer Delivery   co-Schipper Klipper: Gouwzee 35,00 m
14 jul Amsterdam Rondvaart 20 Schipper Sloep: Harrie Slinger 10,00 m
13 jul Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
10 jul Vecht Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
9 jul Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
8 jul Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
6 jul Vecht Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
5 jul Vecht Rondvaart   Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
24 juni - 1 jul Scheveningen (VOR) Harbour Control   Schipper Divese ribs  
22 jun Markermeer Zeilles   Instructeur Kajuitjacht: Sun Odyssey 37 11,40 m
20 jun Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
18 jun Markermeer Zeiluitje   co-Schipper Klipperaak: Vrouwe Frida Cornelia 25,50 m
17 jun Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
16 jun Utrecht Rondvaart   Schipper Compagnie 19,45 m
15 jun Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Askeladden  
11 jun Markermeer Zeilles   Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34 10,34 m
10 jun Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Kagenaar: Tachtig morgen 14,00 m
9 jun Markermeer Zeiluitje   Schipper Klipperaak: Vrouwe Frida Cornelia 25,50 m
8 jun Vinkeveense Plassen Zeiluitje   Schipper Kielboot: Valk 6,50 m
3 jun Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Kagenaar: Tachtig morgen 14,00 m
2 jun Markermeer Zeiluitje   co-Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
1 jun Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
29 mei Markermeer Zeiluitje   co-Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
28 mei Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
27 mei Vinkeveense Plassen Zeilles   Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m 
26 mei Gooimeer Zeilles   Instructeur Kajuitjacht: Friendship 22 7,00 m
24 mei Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
22 mei Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
21 mei Utrecht Manoeuvreerles   Instructeur Sloep: James 10,00 m
19-20 mei Markermeer Zeilles   Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
16 mei Utrecht Manoeuvreerles 4 Instructeur Sloep: James 10,00 m
14 mei Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m
6 mei Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m
4 mei Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Harry Slinger 10,00 m
27 apr Amsterdam Vaaruitje 15 Schipper Sloep: Schuim 11,00 m
26 apr Vinkeveense Plassen Zeilles 5 Instructeur Kielboot: Valk 6,50 m
25 apr Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m
24 apr Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m
23 apr Markermeer Manoeuvreerles 6 Instructeur Kajuitjacht: Sail-Emotion 11,40 m
21 apr Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m 
20 apr Amsterdam Rondvaart 11 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
19 apr Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk 6,50 m
16 apr Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: James 10,00 m
7-15 apr Noordzee Training 355 co-Schipper Kajuitjacht: Sail-Emotion 11,40 m
6 apr Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Sloep: James 10,00 m
3 apr IJsselmeer Delivery 42 co-Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
31 mrt Utrecht Rondvaart 7 Schipper Sloep: James 10,00 m
29 mrt Vinkeveense Plassen Zeilles 5 Instructeur Kielboot: Valk 6,50 m
26 mrt Vecht Delivery 6 Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
21 mrt Utrecht Delivery 22 co-Schipper Statenjacht: Utrecht 23,50 m
16 mrt Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: Papillon 9,00 m
15 mrt Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk 6,50 m
26 feb Amsterdam Rondvaart 12 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m 
9 feb Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: Van Specyk 8,00 m
7 feb Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: Papillon 9,00 m
20 jan Utrecht Rondvaart 8 Schipper Sloep: De Hollander 10,00 m
16 jan Amsterdam Rondvaart 9 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m 
13 jan Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
5 jan Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
1 jan Waddenzee Zeiluitje 21 Bemanning Schoener: Koh-I-Noor 37,00 m
118     627       

 


2017

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot Lengte
             
30-31 dec Waddenzee Zeiluitje 19 Bemanning Schoener: Koh-I-Noor 37,00 m
23 dec Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
22 dec Utrecht Rondvaart 5 Schipper Sloep: De Hollander 10,00 m
18 dec Westerschelde en Noordzee Delivery 30 Schipper Kajuitjacht: Salty dog 8,20 m
15 dec Utrecht Rondvaart 10 Schipper Sloep: De Hollander 10,00 m
10 dec Amsterdam Rondvaart 9 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
8 dec Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
1 dec Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Bennie Jolink 10,00 m
24 nov Utrecht Rondvaart 9 Schipper Sloep: De Hollander 10,00 m
23 nov Vinkeveense Plassen Zeilles 3 Instructeur Kielboot: Valk 6,50 m
16-18 nov Rivieren en Westerschelde Delivery 85 Schipper Kajuitjacht: Salty dog 8,20 m
8 nov Utrecht Rondvaart Schipper Sloep: Papillon 8,50 m
3 nov Utrecht Rondvaart Schipper Sloep: Papillon 8,50 m
27-29 okt Waddenzee Zeiluitje 40 Bemanning Sontvaarder: Store Baelt 36,00 m
27 okt Amsterdam Rondvaart 26 Schipper Sloep: Harry Slinger 10,00 m 
24 okt Amsterdam Rondvaart 27 Schipper Sloep: Harry Slinger 10,00 m 
23 okt Amsterdam Rondvaart 22 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m 
17 okt Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: James 10,00 m 
12 okt Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Harry Slinger 10,00 m 
1 okt Vinkeveense Plassen Zeilles 10 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
28 sep Utrecht Rondvaart 12 Schipper Sloep: James 10,00 m
24 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 7 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
22 sep Utrecht Rondvaart 11 Schipper Sloep: Papillon 8,50m
21 sep Markermeer Zeiluitje 16 Schipper Kajuitjacht: Bavaria 30 9,45 m
19 sep Vinkeveense Plassen Manoeuvreerles 7 Instructeur Sloep 6,50 m
17 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 8 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
15 sep Markermeer Zeiluitje 15 co-Schipper Klipperaak: Vrouwe Frida Cornelia 25,50 m
10 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 8 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
9 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje 11 Schipper Kagenaar: Zwaan 12,50 m
7 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje 8 Schipper Kagenaar: Tachtig morgen 14,00 m
5 sep Utrecht Rondvaart 12 Schipper Sloep: James 10,00 m
4 sep Amsterdam Rondvaart 22 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m 
3 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje 5 Schipper Westlander: Ronde Vener 14,90 m
2 sep Markermeer Zeiluitje 10 Schipper Zeilpraam  
29 aug Utrecht Rondvaart 9 Schipper Sloep: James 10,00 m
18-24 aug Friese meren/IJsselmeer Volgschip IFKS 100 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
17 aug Amsterdam Rondvaart 28 Schipper Sloep: Herman Brood 10,00 m
16 aug IJsselmeer Manoeuvreerles 10 Instructeur Kajuitjacht: Sun Odyssey 42.1 12,80 m
14 aug Utrecht Rondvaart 7 Schipper Sloep: James 10,00 m
22 juli Oosterschelde Manoeuvreerles 6 Instructeur Kajuitjacht: Sun Odyssey 32 9,60 m
20 juli Markermeer Zeilles 11 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
18 juli Markermeer Zeilles 10 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
16 juli Markermeer Zeiluitje 25 Schipper Tjalk: Dankbaarheid 21,00 m
15 juli Markermeer Zeilles 9 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34 10,35 m 
7-9 juli Markermeer Zeilles 42 Instructeur Kajuitjacht: Beneteau First 45 f5 14,20 m
4 juli Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
2 juli Vinkeveense Plassen Zeilles 14 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
1 juli Oosterschelde Manoeuvreerles 5 Instructeur Kajuitjacht: Sun Odyssey 32 9,60 m
30 juni Markermeer Zeiluitje 25 Schipper Tjalk: Vrouwe Francina 14,25 m
22 juni Markermeer Zeiluitje 32 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
18 juni Vinkeveense Plassen Zeilles 11 Instructeur Westlander: Ronde Vener 14,95 m
17 juni Utrecht Canal Pride 7 Schipper Sloep 8,50 m
16 juni Markermeer Teambuilding 27  Schipper Kajuitjacht: Bavaria 44 13,95 m
15 juni Utrecht Delivery 2 Schipper Sloep 5,00 m
12 juni Markermeer Zeilles 9 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34 10,35 m
11 juni Vinkeveense Plassen Zeilles 16 Instructeur Kagenaar: Zwaan 12,50 m
10 juni Vinkeveense Plassen Rondvaart 12 Schipper Praam: Demmerick 14,99 m
9 juni Vinkeveense Plassen Zeiluitje 7 Schipper Kagenaar: Zwaan 12,50 m
3-5 juni Markermeer Zeiluitje 60 Schipper Tjalk: Dankbaarheid 21,00 m
23 mei IJsselmeer Manoeuvreerles 7 Instructeur Kajuitjacht: Ovni 32 10,40 m
22 mei Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34 10,35 m
20-21 mei IJsselmeer Zeilles 18 Instructeur Kajuitjacht: First 33.7 10,00 m
12 mei Utrecht Rondvaart 17 Schipper Sloep: Van Speyk 8,00 m 
8 mei Utrecht Rondvaart 12 Schipper Sloep: Papillon 8,50 m
29 apr Overijssel Mattenschippersrace 60 co-Schipper Hasselteraak: Ebenhaezer 14,25 m
27 apr Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Schuim 11,00 m
24-25 apr Markermeer Zeilles 28 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34 10,45 m
21-23 apr Amsterdam-Alkmaar Manoeuvreerles 36 Instructeur Woonschip 32,00 m
17 apr Utrecht Rondvaart 18 Schipper Sloep: Papillon 8,50 m
16 apr Utrecht Rondvaart 12 Schipper Sloep: Van Speyk  8,00 m
15 apr Utrecht Rondvaart 21 Schipper Sloep: Van Speyk  8,00 m
9 apr Lek Manoeuvreerles 9 Instructeur Motorkruiser: Stavo 8,5 8,50 m
7 apr Markermeer Teambuilding 26 Schipper Klipper: Vrijheid 24,00 m
24 mrt Utrecht Rondvaart 12 Schipper Sloep: Van Speyk  8,00 m
92     1285      

 


2016

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
30 dec Amsterdam Rondvaart 15 Schipper Salonboot: Terra Nova
16 dec Markermeer Delivery 17 Schipper Tjalk: Marie Marie
5 nov Markermeer Bedrijfsuitje 15 co-Schipper Kajuitjacht: Sun Odyssey 37
14 okt IJsselmeer Teambuilding 14 Schipper Klipper: Vrijheid
9 okt IJsselmeer Wedstrijdbegeleiding 16 co-Schipper Sloep: ONJ 770
7 okt Markermeer Delivery 17 Schipper Tjalk: Marie Marie
27 sep Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 19  Schipper Klipper: Vrijheid
25 sep Vinkeveense Plassen Zeilles Instructeur Westlander: Ronde Vener
24 sep Gouwzee/Markermeer Vrijgezellenuitje Schipper Lemsteraak: Zeebeer
22 sep Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 14 Schipper Tjalk: Vrouwe Francina
20 sep Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 11 Schipper Tjalk: Vrouwe Francina 
18 sep Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 15  Schipper Tjalk: Vrouwe Francina
12-16 sep IJsselmeer/Waddenzee Bedrijfsuitje 140 Schipper Zeetjalk: Orion
6 sep Utrecht Rondvaart 13 Schipper Sloep: Papillon
4 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 6 Instructeur Kagenaar: Zwaan
3 sep Amsterdam Rondvaart 14 Schipper Sloep: Jodephine
2 sep Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 21 Schipper Zeetjalk: Orion
30 aug Vecht/Loosdrechtse plassen Rondvaart 11 co-Schipper Statenjacht: Utrecht
28 aug Vinkeveense Plassen Zeilles 11 Instructeur Kagenaar: Zwaan
27 aug Amsterdam Rondvaart 14 Schipper Sloep: Oboot
25-27 aug Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 22 Schipper Klipper: Vrijheid
23 aug Amsterdam Rondvaart 14 Schipper Sloep: Harry Slinger
21 aug Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
16 aug Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Andre Hazes
15 aug Markermeer/Vecht Delivery 30 co-Schipper Statenjacht:Utrecht
14 aug Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
9 aug Amsterdam Rondvaart 15 Schipper Sloep: Oboot
7 aug Markermeer Zeilles Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
6 aug Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
3 aug Gouwzee Verleggen 1 Schipper Tjalk: Marie Marie
14 juli Utrecht Rondvaart 8 Schipper Sloep: De Hollander
12 juli Amsterdam Rondvaart 14 Schipper Sloep: 
11 juli Gooimeer Manoeuvreerles 6 Instructeur Motorboot
10 juli Vinkeveense Plassen Manoeuvreerles 5 Instructeur Sloep: iSloep 585
9 juli Amsterdam Rondvaart 14 Schipper Sloep: Andre Hazes
6 juli Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 14 Schipper Klipper: Vrijheid
5 juli Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Harry Slinger
3 juli Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Andre Hazes
2 juli Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 9 Schipper Tjalk: Marie Marie
1 juli Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 13 Schipper Lemsteraak: Zeebeer
28 juni Amsterdam Rondvaart 8 Schipper Sloep: Andre Hazes
27 juni Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 13 Schipper Lemsteraak: Zeebeer
26 juni Markermeer Zeilles 6 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
25 juni Amsterdam Rondvaart 21 Schipper Sloep: Oboot
24 juni Maas Manoeuvreerles 6 Instructeur Motorboot: Maxum 2400
19 juni Markermeer Zeilles 8 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
18 juni Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Oboot
17 juni Gouwzee Bedrijfsuitje 9 Schipper Fox 22
12 juni Markermeer Les op eigen schip 6 Instructeur Kajuitjacht: Dehler Optima 98
11 juni Amsterdam Rondvaart 26 Schipper Sloep: Oboot
10 juni IJsselmeer Les op eigen schip 5 Instructeur Kajuitjacht: Hallberg Rassy 352
7 juni Amsterdam Rondvaart 12 Schipper Sloep: Oboot
6 juni Vinkeveense Plassen Manoeuvreerles 5 Instructeur Sloep
5 juni Vinkeveense Plassen Manoeuvreerles 6 Instructeur Sloep: Interboat 17
4 juni Amsterdam Rondvaart 22 Schipper Sloep: Oboot
3 juni Utrecht Rondvaart 7 Schipper Sloep: De Hollander
3 juni Markermeer Begeleiden 5 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
2 juni Gouwzee/Markermeer Bedrijfsuitje 7 Schipper Tjalk: Marie Marie
31 mei Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Oboot
27-29 mei Markermeer Zeilles 20 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
14-21 mei Ionische zee Recreatie 110 Schipper Kajuitcat: Lagoon 380
10 mei Amsterdam Rondvaart 16 Schipper Sloep: Andre Hazes
8 mei Vinkeveense Plassen Manoeuvreerles 7 Instructeur Sloep: Interboat 17
7 mei Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Herman Brood
3 mei Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Oboot
30 apr Overijssel Mattenschippersrace 60 Schipper Hasselteraak: Ebenhaezer
27 apr Amsterdam Koningsdag 21 Schipper Sloep: Schuim
21 apr Vinkeveense Plassen Begeleiden school 6 Instructeur Askeladden
19 apr Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Oboot
16 apr Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Oboot
12 apr Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Oboot
9 apr Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Oboot
5 apr Amsterdam Rondvaart 19 Schipper Sloep: Josephine
27 mrt Amsterdam Rondvaart 17 Schipper Sloep: Andre Hazes
26 mrt Amsterdam Rondvaart 18 Schipper Sloep: Oboot
22 mrt Amsterdam Rondvaart 14  Schipper Sloep: Oboot
15 mrt Amsterdam Rondvaart 8 Co-schipper Sloep: Oboot
10 mrt Amsterdam Rondvaart 3 Co-schipper Sloep: Oboot
4 mrt Amsterdam-Utrecht Delivery 35 Schipper Sloep: Papillon
3 feb Utrecht-Amsterdam Delivery 35 Schipper Sloep: Papillon
95     1353    

 


2015

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
18 dec Utrecht Rondvaart 5 Schipper Sloep: Papillon
11 dec Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: Van Speyck
10 dec Gouwzee/Markermeer Verleggen 1 Schipper Tjalk: Marie Marie
15 nov Utrecht Rondvaart 7 Schipper Sloep: Van Speyck
14 nov Utrecht Rondvaart 5 Schipper Sloep: De Hollander
13 nov Gouwzee/Markermeer Verleggen 1 Schipper Tjalk: Marie Marie
7 nov Utrecht Rondvaart 5 Schipper Sloep
5 nov Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep: De Hollander
30 okt-1 nov Markermeer Zeilles 30 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 38
16-18 okt Markermeer Zeilles 35  Instructeur  Kajuitjacht: Dufour 34E
10-11 okt IJsselmeer Wedstrijdbegeleiding 5 Bemanning Kotter Elisabeth 
6 okt Utrecht  Rondvaart  6 Schipper  Sloep: De Hollander
2 okt Gouwzee/Markermeer Regatta 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
22 sep Vinkeveense Plassen  Rondvaart  11 Schipper  Watertaxi: VH-144
18 sep Vinkeveense Plassen  Zeiluitje  10 Schipper  Westlander: Ronde Vener
13 sep Gooimeer  Zeiluitje  12  Schipper  Hasselteraak: Ebenhaezer
12 sep Gouwzee/Markermeer Zeilles 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
10 sep Utrecht  Rondvaart  6 Schipper  Sloep: Van Speyck
6 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje  14 Schipper  Kagenaar: Zwaan
6 sep Vinkeveense Plassen Rondvaart  10 Schipper  Sloep: Mr. Blue
5 sep  Utrecht  Bedrijfsuitje  6 Schipper  Sloep: Papillon 
5 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje  12 Schipper  Platbodem: Tachtig morgen 
1 sep Gouwzee/Markermeer Verleggen 2 Schipper Tjalk: Marie Marie
30 aug Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 Schipper Kagenaar: Zwaan
29 aug Vinkeveense Plassen Taxiboot 15 Schipper Watertaxi: VH-144
24 aug Markermeer Instructie 9 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
23 aug Markermeer Instructie 11 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
22 aug IJ SAIL 10 Bemanning Sloep: Schuim
19 aug Noordzeekanaal SAIL-in 15 Bemanning Sloep: Schuim
1-15 aug Waddenzee Zeilvakantie 100 Schipper Zeeschouw: HL94
28 juli Vinkeveense Plassen Taxiboot 10 Schipper Watertaxi: VH-144
18-24 jul IJsselmeer/Friese meren Zeilvakantie 115 Schipper Lemsteraak: Zeebeer
16 juli Gouwzee/Markermeer Teambuilding 12  Schipper/trainer Tjalk: Marie Marie
14 juli Gouwzee/Markermeer Instructie 14 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 36
12 juli Markermeer Instructie 8 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
11 juli Markermeer Instructie 9 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
10 juli Markermeer Instructie 7 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
9 juli Markermeer Instructie 11 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
7 juli Markermeer Instructie 6 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
5 juli Markermeer Instructie 7 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
4 juli Utrecht Rondvaart 6 Schipper Sloep
3 juli Markermeer Instructie 9 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
2 juli Utrecht Ploegenpresentatie Tour de France 5 Schipper Sloep
2 juli Gouwzee Verleggen 2 Schipper Tjalk: Marie Marie
27 juni Vinkeveense Plassen Taxiboot 8 Schipper Watertaxi: VH-144
25 juni Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 24 co-Schipper Poon: Dankbaarheid
18-20 juni Scheveningen Volvo Ocean Race Vrijwilliger Sleepboot marine
15 juni Gouwzee/Markermeer Bunkeren Schipper Tjalk: Marie Marie
14 juni Vinkeveense Plassen Taxiboot 7 Schipper Watertaxi: VH-144
5 juni Markermeer Instructie 14 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
4 juni Markermeer Instructie 12 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
30 mei Gouwzee/Markermeer Zeiluitje Schipper Tjalk: Marie Marie
26 mei Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 12  co-Schipper Poon: Dankbaarheid
25 mei Vinkeveense plassen Taxiboot 8 Schipper Watertaxi: VH-144
23 mei Utrecht Rondvaart Schipper Sloep
23 mei Vinkeveense plassen Manoeuvreerles Instructeur Sloep: iSloep 580
17 mei Vinkeveense plassen Taxiboot 10  Schipper Watertaxi: VH-144
16 mei Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 12  Schipper Tjalk: Marie Marie
13 mei Utrecht Rondvaart Schipper Sloep
5-7 mei Wolderwijd Recreatie Schipper Zeeschouw: Aphrodite
2 mei Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 20  Schipper Lemsteraak: Zeebeer
1 mei Markermeer Zeilles 12 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
28 apr Amsterdam Delivery Schipper Sloep
26 apr Markermeer Zeilles 11  Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
25 apr Vinkeveense Plassen Rondvaart 8 Schipper Watertaxi
23 apr Utrecht Recreatie Bemanning Sloep
21 apr Markermeer Zeilles 12 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
20 apr Markermeer Zeilles 15 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
17 apr Utrecht Recreatie 7 Schipper Sloep
14 apr Markermeer Instructie 12 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
10-12 apr Friese meren/Waddenzee Recreatie 11 Schipper Schouw: HL93
7 apr Markermeer Zeilles 14 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 34
5 apr Gouwzee Zeiluitje 4 Schipper Tjalk: Marie Marie
31 mrt Utrecht Recreatie 6 Schipper Sloep
28-29 mrt Markermeer Zeiluitje 45 Schipper Tjalk: Vrouwe Gerdina
93     732    

2014

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
9 nov Vinkeveense Plassen Training wedstrijdleiding 6 Deelnemer Kielboot: Valk
10 okt Friese meren Zeiluitje 25 Schipper Skûtsje: Vrouwe Antje
28 sep Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 18 Instructeur Kagenaar: Zwaan
21 sep Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 10 Instructeur Kagenaar: Zwaan
19 sep Markermeer Recreatie 10 Bemanning Zeetjalk: Selene
16 sep Oude Maasje Les op eigen schip 6 Instructeur Motorjacht: Kempala 1200
14 sep Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 9 Instructeur Platbodem: Tachtig Morgen
13 sep Gooimeer Instructie 5 Instructeur Kajuitjacht: Winner 900
7 sep Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Zwaan
2 sep Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 5 Instructeur Askeladden
31 aug Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 9 Instructeur Kagenaar: Zwaan
30 aug Gooimeer Instructie 16 Instructeur Kajuitjacht: Winner 900
29 aug Gooimeer Instructie 16 Instructeur Kajuitjacht: Winner 900
27 aug Oude Maasje Les op eigen schip 5 Instructeur Motorjacht: Kempala 1200
26 aug Vinkeveense Plassen Instructie 9 Instructeur Kielboot: Valk
23 aug Markermeer Vrijgezellen zeiltocht 9 Schipper Tjalk: Vrouwe Gerdina
22 aug Vinkeveense Plassen Instructie 6 Instructeur Kielboot: Valk
22 aug Oude Maasje Les op eigen schip 10 Instructeur Motorjacht: Kempala 1200
20 aug Gouwzee Bedrijfsuitje 18 Schipper Lemsteraak: Zeebeer
16 aug Gooimeer Instructie 16 Instructeur Kajuitjacht: Winner 900
28 jul-8 aug Waddenzee Recreatie 125 Schipper Kajuitjacht: First 31.7
26 juli Markermeer Instructie 14 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
25 juli Vinkeveense Plassen Instructie 6 Instructeur Kielboot: Valk
22-23 juli Vinkeveense Plassen Instructie 7 Trainer Kielboot: Valk
19 juli Markermeer Instructie 12 Instructeur Catamaran: Dart 16
18 juli Gouwzee Training 6 Co-schipper Lemsteraak: Zeebeer
15 juli Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 6 Instructeur Askeladden
12 juli Markermeer Familie zeiltocht 6 Schipper Tjalk: Vrouwe Gerdina
4 juli Markermeer Zeilles 10 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
2 juli Markermeer Instructie 4 Trainer Kajuitjacht: Oceanis 34
29 juni Vinkeveense Plassen Instructie 8 Instructeur Kielboot: Valk
27 juni Markermeer Instructie 3 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
17 juni Markermeer Training 20 Co-schipper Kajuitjacht: J97
11 juni Markermeer Instructie 8 Instructeur Kajuitjacht: X34
10 juni Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 6 Instructeur Askeladden
7-8 juni Friese meren Les op eigen schip 25 Instructeur Platbodem: Lemmerhengst
3-4 juni Gooimeer Instructie 10 Instructeur Kajuitjacht: Winner 900
31 mei Gooimeer Recreatie 8 Schipper Kielboot: Randmeer
30 mei Gooimeer Recreatie 22 Schipper Hasselteraak
28 mei Vinkeveense Plassen Rondvaart 10 Schipper Sloep: Mr. Blue
26 mei Markermeer Bedrijfsuitje 18 Schipper Kajuitjacht: X40
25 mei Vinkeveense Plassen Zeilles 8 Instructeur Kielboot: Valk
21 mei Markermeer Instructie 14 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
20 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 4 Instructeur Askeladden
18 mei Markermeer Instructie 18 Instructeur Kajuitjacht: J97
16 mei Markermeer Instructie 12 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
14 mei Vinkeveense Plassen Zeilles 5 Instructeur Kielboot: Valk
5-6 mei Markermeer Instructie 23 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 36
4 mei Markermeer Instructie 12 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
28 apr Markermeer Instructie 11 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
20 apr Markermeer Vlootdag 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
13 apr Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk
3-6 apr Waddenzee Recreatie 75 Schipper Schouw: HL93
16-23 mrt Balearische zee Training 45 Deelnemer Kajuitjacht: Oceanis 343
79     787    

2013

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
8 nov Gouwzee Delivery 5 Schipper Tjalk: Marie Marie
30 okt Markermeer Teambuilding 12 Trainer Tjalk: Marie Marie
11 okt Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 12 Schipper Westlander: Ronde Vener
29 sep Utrecht Motormanoeuvreerles 4 Instructeur Hagenaar: Heiltje
26 sep Markermeer Teambuilding 15 Trainer Tjalk: Marie Marie
21 sep Markermeer Zeilles 14 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 32
20 sep Markermeer Bedrijvenregatta 15 Schipper Tjalk: Marie Marie
7 sep Markermeer Bedrijfsregatta 38 Schipper Tjalk: Marie Marie
6 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk
2 sep Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk
1 sep Utrecht Manoeuvreerles 3 Instructeur Hagenaar: Heiltje
5 aug Markermeer Schip naar werf 4 Schipper Tjalk: Marie Marie
3 aug Gouwzee/Markermeer Vrijgezellen zeiltocht 11 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 aug Gouwzee/Markermeer Teambuilding 12 Trainer Tjalk: Marie Marie
31 juli Gouwzee/Markermeer Teambuilding 8 Trainer Tjalk: Marie Marie
28 juli Markermeer Instructie 14 Instructeur Kajuitzeiljacht
25/26 juli Friese meren Les op eigen schip 21 Instructeur Kajuitjacht: Dompkruiser 7.4
24 juli Gouwzee/Markermeer Voorbereidingsdag Med 12 Instructeur Kajuitzeiljacht: Dehler 32
22 juli Markermeer Les op eigen schip 10 Instructeur Kajuitjacht: Winner 950
20 juli Gouwzee/Markermeer Voorbereidingsdag Med 16 Instructeur Kajuitjacht: X40
19 juli Vecht Delivery 24 co-schipper Hagenaar: Heiltje
15 juli Gouwzee/Markermeer Kennismakingscursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
12 juli IJmeer Voorbereidingsdag Med 14 Instructeur Kajuitzeiljacht: Dufour 34E
8 juli IJmeer Voorbereidingsdag Med 14 Instructeur Kajuitzeiljacht: Dufour 34E
5 juli Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Ronde Vener
1 juli IJmeer Voorbereidingsdag Med 16 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
30 juni Gouwzee/Markermeer Voorbereidingsdag Med 15 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 39
29 juni Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Tachtig Morgen
23 juni Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Ronde Vener
22 juni Gouwzee Middagtocht zeilen 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
11 juni Gouwzee Teambuilding 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
9 juni Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Tachtig Morgen
7 juni Wilnis Motormanoeuvreren 8 Instructeur Sloep: Oudhuyzer 600
5 juni Gouwzee Introductie nwe schipper 4 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 juni Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Zwaan
1 juni Gouwzee/Markermeer Familieuitje zeilen 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
26 mei Vinkeveense Plassen Schipperscursus platbodem 8 Instructeur Platbodem: Zwaan
22 mei Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje zeilen 8 Schipper Platbodem: Ronde Vener
20 mei IJmeer/Markermeer Voorbereidingsdag Med 8 Instructeur Kajuitzeiljacht: Bavaria 30
14 mei Vinkeveense Plassen Zeilles 4 Instructeur Kielboot: Valk
12 mei Braassemermeer Praktijkles sloepvaren 7 Instructeur Sloep: Crescent Allure 21
5 mei Vinkeveense Plassen Praktijkles sloepvaren 6 Instructeur iSloep 580
4 mei Vinkeveense Plassen Vrijgezellenfeest 8 Schipper Westlander
30 apr Amsterdam Koninginnedag 25 Schipper Bakdekkruiser
27 apr Gouwzee Dagtocht zeilen 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
21 apr IJmeer/Amsterdam Delivery 20 co-schipper Kajuitzeiljacht: TES720
20 apr Gouwzee/Markermeer Voorbereidingsdag Med 10 Instructeur Kajuitzeiljacht
6 apr Gouwzee Dagtocht zeilen 15 Schipper Tjalk: Marie Marie
31 mrt Gouwzee Vlootdag Zeilvloot 5 Schipper Tjalk: Marie Marie
28-30 mrt Noordzee/Markermeer Delivery Duinkerken-Monnickendam 175 Schipper Kajuitjacht: X-Yacht 37
17-23 mrt Atlantische Oceaan/Noordzee Delivery Loctudy-Duinkerken 490 Schipper Kajuitjacht: X-Yacht 37
60     1210    

2012

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
24 nov Utrecht Sinterklaasintocht 2 Co-schipper Sleepboot: Tismijn
4 nov Gouwzee Winterklaar 1 Schipper Tjalk: Marie Marie
28 okt-2 nov Brest-Le Havre Delivery 260 Schipper Kajuitjacht: Standfast 40
25-26 okt Vinkeveense Plassen Zeilles 8 Instructeur Askeladden
13-14 okt Friese meren Recreatie 45 Schipper Tjalk: Wantij
12 okt Gouwzee Les op eigen schip 8 Instructeur Kajuitjacht: Vindö 30
10 okt Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 4 Instructeur Askeladden
6 okt Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 Instructeur Kielboot: Valk
23 sep Gouwzee/Markermeer Zeilcursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
22 sep Marsdiep Recreatie 22 Stuurman Schoenerbrik: Tres Hombres
21 sep Gouwzee/Markermeer Zeilcursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
17 sep Gouwzee/Markermeer Zeilcursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
12 sep Gouwzee Bedrijfsuitje 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
10 sep De Holken Opnames commercial 5 Schipper 16 m2
7 sep Gouwzee Delivery 2 Schipper Tjalk: Marie Marie
5 sep Gouwzee/Markermeer Zeilcursus 15 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
3 sep Markermeer Zeilcursus 12 Instructeur Kajuitjacht
2 sep De Kaag Les op eigen schip 6 Instructeur Kielboot: Valk
31 aug Markermeer Zeilcursus 10 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
29 aug Gouwzee Delivery 2 Schipper Tjalk: Marie Marie
27 aug Markermeer Zeilcursus 16 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
25 aug Gouwzee Zeiluitje 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
18/19 aug Gouwzee/Markermeer Zeiluitje 30 Schipper Tjalk: Marie Marie
3-6 aug Middellandse zee Delivery 424 Bemanning Kajuitjacht: Gib'Sea 52
25 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 14 Instructeur Kajuitjacht: X40
24 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitjacht: X40
23 jul Markermeer Cursus 8 Instructeur Kajuitjacht: Dufour 34E
22 jul Markermeer Cursus 10 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 38
18 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 12 Instructeur  Kajuitjacht: X34 
17 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 8 Instructeur  Kajuitjacht: X34 
16 jul Markermeer Cursus 8 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
14 jul Gouwzee Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
13 jul Gouwzee Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
11 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 10 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 29
10 jul Gouwzee/Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitjacht: X34
29 jun-6 jul Noordzee Ervaringstocht 150 Stuurman Schoeneraak: De Tukker
25 juni Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitzeiljacht: Dufour 34E 
24 juni Vinkeveense Plassen Schippersopleiding 8 Trainer Platbodem: Zwaan
13 juni Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 4 Instructeur Askeladden
10 juni Vinkeveense Plassen Schippersopleiding 6 Trainer Platbodem: Zwaan
6 juni Vinkeveense Plassen Cursus 6 Instructeur Kielboot: Valk
3 juni Vinkeveense Plassen Schippersopleiding 8 Trainer Platbodem: Zwaan
1 juni Markermeer Cursus 8 Instructeur Kajuitjacht
26 mei Gouwzee Zeiluitje 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
25 mei Vinkeveense Plassen Cursus 6 Instructeur Kielboot: Valk
21 mei Markermeer Cursus 10 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
20 mei Vinkeveense Plassen Schippersopleiding 6 Trainer Platbodem: Zwaan
13 mei Vinkeveense Plassen Schippersopleiding 8 Trainer Platbodem: Zwaan
9 mei Vinkeveense Plassen Cursus 6 Instructeur Kielboot: Valk
5/6 mei Friese meren Recreatie 15 Schipper Skûtsje: Sjouwer
22 apr Gouwzee Schippersopleiding 12 Instructeur Tjalk: Marie Marie
21 apr Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
17 apr Gouwzee Teambuilding 8 Trainer Tjalk: Marie Marie
15 apr Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
14 apr Gouwzee Schippersopleiding 10 Instructeur Tjalk: Marie Marie
9 apr Gooimeer Les op eigen schip 8 Instructeur Kajuitzeiljacht: TES720
8 apr Gouwzee Vlootdag Zeilvloot 4 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 apr Gouwzee Motormanoeuvreerles 15 Instructeur PTS 26
31 mrt Markermeer Examen CWO KJ4 11 Examinator Bavaria 38: Ilios
30 mrt Vinkeveense Plassen Motormanoeuvreerles 5 Instructeur iSloep 580
28 mrt Markermeer Schippersopleiding 7 Trainer Bavaria 38: Ilios
26 mrt Markermeer Schippersopleiding 8 Trainer Kajuitzeiljacht
25 mrt Gooimeer Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
18 mrt Markermeer Schippersopleiding 8 Trainer Dufour 34E: Doler
13 mrt Vinkeveense Plassen Radio-interview 3 Schipper iSloep 580
25 feb-3 mrt Noordzee Ervaringstocht 155 Stuurman Schoeneraak: De Tukker
19 feb Amsterdam Manoeuvreertraining 8 Deelnemer Logger: Marie Galante
92     1261    

2011

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
26 nov Utrecht Sinterklaasintocht bedrijf 3 Co-schipper Sleepboot: Tismijn
12 nov Markermeer Schippersopleiding 8 Trainer Kajuitjacht: Oceanis 34
2 nov Gooimeer Recreatie 5 Schipper Standfast 27: Poco Loco
29-30 okt Markermeer Schippersopleiding 11 Trainer Kajuitjacht: Oceanis 34
22 okt Markermeer Zeiluitje 25 Schipper Bavaria 30: Mythos
25 sep Gouwzee Schippersopleiding 7 Instructeur Tjalk: Marie Marie
23 sep Vinkeveense Plassen Wedstrijd 10 Schipper Kielboot: Valk
16-18 sep Markermeer Cursus 48 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 38
12 sep Markermeer Cursus 10 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 38
2-4 sep Markermeer Cursus 43 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 38
31 aug Vinkeveense Plassen Cursus 5 Instructeur Kielboot: Valk
29 aug Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
26 aug Gouwzee Schippersopleiding 6 Instructeur Tjalk: Marie Marie
25 aug Gouwzee Bedrijfsuitje 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
24 aug Vinkeveense Plassen Cursus 5 Instructeur Kielboot: Valk
23 aug Sneekermeer Cursus 5 Instructeur Kielboot: 16m2
22 aug Sneekermeer Cursus 5 Instructeur Kielboot: 16m2
19 aug Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 30
17 aug Gouwzee Filmopnames 4 Schipper Tjalk: Marie Marie
15 aug Gouwzee Zeiluitje 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
14 aug IJmeer Cursus 12 Instructeur Catamaran: Dart 16
20 jul-9 aug Markermeer/IJsselmeer/Waddenzee Recreatie 200 Schipper Standfast 27: Poco Loco
18 juli Markermeer Begeleiden 2 Coach Kajuitjacht: Bavaria 38
17 juli Markermeer Voorbereidingsdag 5 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
15 juli Markermeer Voorbereidingsdag 6 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
13 juli Markermeer Voorbereidingsdag 5 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
8 juli Gouwzee Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
6 juli IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
4 juli Markermeer Cursus 8 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 37
2-3 juli Gouwzee Jan Haring Race 12 Schipper Tjalk: Marie Marie
29 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
26 juni Markermeer Voorbereidingsdag 5 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
25 juni Markermeer Voorbereidingsdag 6 Instructeur Kajuitjacht: Oceanis 34
15 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
15 juni Markermeer Begeleiden 2 Coach Kajuitzeiljacht
13 juni Gouwzee Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
11 juni Gouwzee Zeiluitje 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
9 juni Markermeer Cursus 6 Instructeur Kajuitjacht
2-5 juni Markermeer Recreatie 95 Schipper Standfast 27: Poco Loco
30 mei Markermeer Les op eigen schip 5 Instructeur Kajuitjacht: Dehler 34
26 mei Gouwzee Teambuilding 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
25 mei Markermeer Voorbereidingsdag 6 Instructeur Kajuitjacht
22 mei Gouwzee Zeiluitje 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
21 mei Gouwzee Schippersopleiding 6 Trainer Tjalk: Marie Marie
19 mei Markermeer Examen CWO KJ4 5 Examinator Kajuitjacht
18 mei Gouwzee Schippersopleiding 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
16 mei Markermeer Cursus 6 Instructeur Kajuitjacht
6 mei Markermeer Voorbereidingsdag 5 Instructeur Kajuitjacht
2 mei Markermeer Voorbereidingsdag 6 Instructeur Kajuitjacht
26-27 april Markermeer Cursus 12 Instructeur Kajuitjacht
25 april Gouwzee Zeiluitje 6 Schipper Tjalk: Marie Marie
22-24 april Markermeer CWO KJ4 Training Amorgos 15 Instructeur Kajuitjacht
20 april Markermeer Examen CWO KJ4 6 Examinator Kajuitjacht
19 april Vinkeveense Plassen Motormanoeuvreren 5 Instructeur Sloep
16 april Gouwzee Schippersopleiding 6 Trainer Tjalk: Marie Marie
9-10 april Gouwzee Schippersopleiding 16 Trainer Tjalk: Marie Marie
3 april Gouwzee Vlootdag Monnickendam 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 april Markermeer CWO KJ4 Training Amorgos 6 Trainer Kajuitjacht
26 mrt Randmeren Recreatie 15 Bemanning Standfast 27: Poco Loco
25 mrt Markermeer CWO KJ4 Training Amorgos 6 Instructeur Kajuitjacht
19-20 mrt Markermeer Selectiedagen Amorgos 8 Instructeur Kajuitjacht
11-13 mrt Markermeer CWO KJ4 Training Amorgos 15 Instructeur Kajuitjacht
97     843    

2010

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
16 dec Vecht Rondvaart 5 Schipper Sloep
27 nov Utrecht Sinterklaasintocht bedrijf 8 Schipper Sloep
13-14 nov Markermeer CWO Training Amorgos 20 Instructeur Kajuitjacht
6-7 nov Friese meren Cursus 25 Coach Skûtsje
26-27 okt Vinkeveense Plassen Cursus 8 Instructeur Kielboot: Valk
16 okt Randmeren Recreatie 14 Bemanning Standfast 27: Poco Loco
9 okt Markermeer Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
3 okt Markermeer Zeiluitje 15 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 okt IJ Cursus 8 Instructeur Optimist
27 sep IJmeer Cursus 10 Instructeur Kajuitzeiljacht
24 sep Vinkeveense Plassen Rondvaart 8 Schipper Platbodem: Ronde Vener
20 sep Markermeer Cursus 10 Instructeur Kajuitzeiljacht
18 sep IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
17 sep Vinkeveense Plassen Zeiluitje 8 Schipper Platbodem: Zwaan
11 sep Markermeer Zeiluitje 15 Schipper Tjalk: Marie Marie
10 sep Markermeer Cursus 12 Instructeur Tjalk: Marie Marie
3 sep Vinkeveense Plassen Rondvaart 8 Schipper Platbodem: Zwaan
3 sep Vinkeveense Plassen Rondvaart 8 Schipper Sloep: Mr. Blue
30 aug Vinkeveense Plassen Rondvaart 4 Schipper Demmerick
30 aug Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
26 aug Markermeer Familie-uitje 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
22 aug Vinkeveense Plassen Rondvaart 8 Schipper Sloep: Mr. Blue
19 aug IJ Recreatie 4 Bemanning RIB
18 aug Markermeer Zeiluitje 10 Schipper Tjalk: Marie Marie
6-13 aug Friese meren Rondvaart 75 Schipper Skûtsje
4 aug IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
13 jul-2 aug Zeeuwse stromen Recreatie 250 Schipper Standfast 27: Poco Loco
12 juli Haringvliet Les op eigen schip 12 Instructeur Kajuitjacht: Etap 23i
11 juli Vecht Recreatie 8 Schipper Sloep
5 juli Haringvliet Les op eigen schip 12 Instructeur Kajuitjacht: Etap 23i
3 juli Markermeer Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
2 juli Vinkeveense Plassen Les op eigen schip 8 Instructeur Kajuitjacht
30 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
25 juni Markermeer Zeiluitje 8 Schipper Tjalk: Marie Marie
21-22 juni Markermeer Recreatie 30 Schipper Standfast 27: Poco Loco
5 juni Markermeer Schipperstraining 8 Instructeur Tjalk: Marie Marie
2 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
31 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
30 mei IJsselmeer Les op eigen schip 12 Instructeur Kajuitjacht: Winner 1010
26 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
22-24 mei Markermeer Recreatie 50 Schipper Standfast 27: Poco Loco
20 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
19 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
17 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
29 apr-2 mei Griekenland, Saronische Golf Bedrijfsincentive 95 Schipper Kajuitjacht: Alfa 51
20-28 apr Griekenland, Saronische Golf Schipperstraining Amorgos 80 Instructeur Kajuitjacht: Bavaria 41
11 apr Randmeren Recreatie 14 Schipper Standfast 27: Poco Loco
3-5 apr Markermeer CWO KJ4 Training 30 Instructeur Kajuitjacht
2 apr Markermeer Schipperstraining 5 Instructeur Tjalk: Marie Marie
      1013    

2009

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
28 nov Utrecht Sinterklaasintocht bedrijf 8 Schipper Sloep
31 okt Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
28 okt Markermeer Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
26 okt Markermeer Cursus 15 Instructeur Friendship 34: Vela
25 okt Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
23 okt Gouwzee Zeilcursus 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
17-18 okt Friese meren Zeilweekend 45 Schipper Skûtsje: Brûzer
10 okt Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
28 sep-6 okt Turkije: Lycische kust Recreatie 130 Bemanning CaboRico 38: Mama Cocha
25 sep Markermeer Netwerktochtje 15 Schipper Standfast 27: Poco Loco
23 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 Schipper Platbodem: Ronde Vener
21 sep Markermeer Cursus 15 Instructeur Kajuitjacht
20 sep Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
19 sep Markermeer Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
14 sep Markermeer Cursus 15 Instructeur Friendship 34: Vela
11 sep Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
10 sep Markermeer Recreatie 12 Schipper Standfast 27: Poco Loco
6 sep Gouwzee Promotietochtje 15 Schipper Tjalk: Marie Marie
5 sep Gouwzee Schippersopleiding 15 Instructeur Tjalk: Marie Marie
31 aug Markermeer Avondcursus 10 Instructeur Bavaria 30: Mythos
31 aug Markermeer Cursus 15 Instructeur Bavaria 30: Mythos
28 aug Loosdrechtse Plassen Trouwvaartje 30 Schipper Sloep: Bobbie Lotus
26 aug IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
25 aug Markermeer Avondcursus 10 Instructeur Bavaria 30: Mythos
24 aug Markermeer Cursus 15 Instructeur Bavaria 30: Mythos
22-23 aug Markermeer Recreatie 22 Schipper Standfast 27: Poco Loco
17-18 aug Markermeer Cursus 30 Instructeur Bavaria 38
15 aug Markermeer Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
12 aug IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
10 aug Markermeer Cursus 15 Instructeur Bavaria 30: Mythos
5 aug Loosdrechtse Plassen Cursus 8 Instructeur Valk
3 aug Markermeer Cursus 15 Instructeur Bavaria 30: Mythos
1-2 aug Markermeer Recreatie 25 Schipper Standfast 27: Poco Loco
11-25 juli IJsselmeer Recreatie 210 Schipper Standfast 27: Poco Loco
10 juli Gouwzee Recreatie 10 Co-schipper Tjalk: Marie Marie
8 juli Markermeer Cursus 15 Instructeur Kajuitjacht
4-5 juli Markermeer Recreatie 20 Schipper Standfast 27: Poco Loco
1 juli IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
29 juni Markermeer Cursus 15 Instructeur Kajuitjacht
27-28 juni IJsselmeer Wedstrijd: Lemster Bokking race 30 Schipper Skûtsje: Lotus
25 juni Loosdrechtse Plassen Bedrijfsuitje 8 Schipper Valk
24 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
22 juni Vinkeveense Plassen Cursus 8 Instructeur Valk
18 juni Friese meren Bedrijfsuitje 15 Schipper Skûtsje: Brûzer
17 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
15 juni Vinkeveense Plassen Cursus 8 Instructeur Valk
13-14 juni Markermeer Recreatie 22 Schipper Standfast 27: Poco Loco
10 juni IJmeer Cursus 8 Instructeur Optimist
6 juni Vecht Recreatie 10 Bemanning Sloep
5 juni Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 Schipper Valk
4 juni Loosdrechtse Plassen Bedrijfsuitje 8 Schipper Valk
1 juni Randmeren Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
31 mei Randmeren Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
29 mei Loosdrechtse Plassen Recreatie 6 Bemanning Sloep: Brutus
27 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 Instructeur Askeladden
25 mei Vinkeveense Plassen Cursus 8 Instructeur Valk
24 mei Randmeren Recreatie 10 Schipper Standfast 27: Poco Loco
16-17 mei Friese meren Instructieweekend 40 Coach Skûtsje
13 mei Markermeer Les op eigen schip 15 Instructeur Bavaria 34
6 mei Markermeer Les op eigen schip 15 Instructeur Safier 6.50
30 april Amsterdam Koninginnnetocht 20 Schipper Sloep: Mr. Blue
2-6 apr Markermeer CWO KJ4 Training 75 Instructeur Friendship 34/Bavaria 30
14-15 mrt Friese meren Trainingsweekend 40 Instructeur Skûtsje: Lotus
      1295    

2008

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
18 dec Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Griffioen
29 nov Utrecht Sinterklaas intocht 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
21 nov Utrecht Watertaxi 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
11-17 okt Tyrreense zee Zeilvakantie 120 schipper Bavaria 46/Cyclades 43.4
10 okt Randmeren Delivery 25 schipper Standfast 27: Poco Loco
9 okt Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Griffioen
3 okt Utrecht Watertaxi 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
1 okt Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 15 schipper Sloep: Mr Blue
27-28 sep Friese meren Zeilweekend 40 schipper Skûtsje: Bûten Ferwachting/Brûzer
26 sep Gooimeer Proefvaart 6 schipper Standfast 27: Poco Loco
24 sep IJmeer Cursus 4 instructeur Optimist
23 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 schipper Platbodem: Zwaan
23 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
22 sep Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Mona Lisa
20 sep Loosdrechtse Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
19 sep Vinkeveense Plassen Cursus CWO KB-1 8 instructeur Valk
18 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Westlander: Ronde Vener
17 sep IJmeer Cursus 4 instructeur Optimist
15 sep Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
14 sep Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
12 sep Utrecht Vaartochtje 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
11 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 12 schipper Demmerick
8 sep Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
5 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
2-4 sep Markermeer Vaartochtje 65 schipper Friendship 34: Vela
29 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Wilhelmus
26-28 aug Markermeer CWO KJ 1&2-cursus 45 instructeur Bavaria 30: Mythos
22 aug Markermeer CWO KJ 1&2-cursus 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
21 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
21 aug Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Mona Lisa
16-17 aug Loosdrechtse Plassen CWO KB 1-cursus 16 instructeur Valk
14 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
13 aug Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Friendship 34: Vela
12 aug Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Bavaria 30: Mythos
11 aug Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Friendship 34: Vela
4 aug Utrecht Muzikale botenparade 8 schipper Parlevinker: Lobster
28 juli Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
20-27 juli Friese meren, IJsselmeer, Waddenzee Zwalktocht 140 schipper Skûtsje: Sjouwer
17 juli Markermeer Bedrijfsuitje 20 schipper Bavaria 46: La Belle Différence
15 juli Markermeer Les op eigen schip 15 instructeur Oceanis 311
14 juli Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
12 juli Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
11 juli Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Bavaria 30: Mythos
5 juli Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
4 juli Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Friendship 34: Vela
26 juni Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 10 instructeur Askeladden
23 juni Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
22 juni Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 schipper Demmerick
21 juni Utrecht Watertaxi 8 schipper Parlevinker: Lobster
21 juni Westeinder Plassen Les op eigen schip 15 instructeur Zeeschouw
12 juni Utrecht Tochtje door de stad 8 schipper Kagenaar: Dolphin
10 juni Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
9 juni Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
30 mei Markermeer Begeleiding instructeurs 8 instructeur Friendship 34/Bavaria 30
27-28 mei Markermeer CWO KJ4 Training 30 instructeur Bavaria 30: Mythos
26 mei Vinkeveense Plassen CWO KB1-cursus 8 instructeur Valk
24-25 mei Friese meren Instructieweekend 40 instructeur Skûtsje: Bûten Ferwachting
23 mei Gooimeer Les op eigen schip 15 instructeur Schouw: Aphrodite
19 mei Markermeer CWO KJ4 Training 15 instructeur Friendship 34: Vela
17 mei Loosdrechtse Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
14-15 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 instructeur Askeladden
9-12 mei Friese meren SLAK 80 schipper Skûtsje: Brûzer
30 apr Utrecht Tochtje door de stad 8 schipper Sloep: Lobster
25-27 apr Overijssel Mattenschippersrace 60 co-schipper Bons: de Skute
10 apr Markermeer CWO KJ4 Training 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
3 apr Utrecht tochtje 8 schipper Sloep: Lobster
23-24 mrt Markermeer CWO KJ4 Training 30 trainer Friendship 34: Vela
13-16 mrt Markermeer CWO KJ4 Training 60 trainer Bavaria 30: Mythos
      1303    

2007

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
           
7 nov Friese meren/IJsselmeer Delivery 25 schipper HA 4
20-21 okt Friese meren Zeilweekend 40 schipper Skûtsje: Sjouwer
6-13 okt Saronische Golf Zeilvakantie 100 schipper Bavaria 44
29-30 sep Friese meren/IJsselmeer Zeilweekend 40 schipper Lemsteraak: Zephyrus
22-23 sep Friese meren Zeilweekend 25 schipper Fox 22
15 sep Friese meren Instructieweekend Histos 40 instructeur Skûtsje: Lotus
19 aug Braassem Les op eigen schip 20 instructeur v.d. Stad 34: Neeltje
14 aug Utrecht Met bandjes varen vanwege UIT 8 schipper Sloep: Sloep
11-12 aug Markermeer Vriendenweekend 20 schipper Hobie 16
9 aug Utrecht Toer door de stad: vrijgezellenfeest 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
4 aug Utrecht Toer door de stad 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
22 juli Amer Les op eigen schip 10 instructeur Schouw: Aphrodite
14 juli Gooimeer Les op eigen schip 15 instructeur Friendship 22
13 juli Utrecht Toer door de stad: verjaardagsfeest 8 schipper Sloep: Sloep
1 juli Gooimeer Les op eigen schip 15 instructeur Friendship 22
17 juni Vinkeveense Plassen Dagdeel varen met groep Zeilschool Vinkeveen 10 schipper Kagenaar: Zwaan
14 juni Utrecht Toer door de stad 8 schipper Kagenaar: Dolphin
9 juni Leiderdorp Les op eigen schip via Amorgos 20 instructeur v.d. Stad 34: Neeltje
9 juni Utrecht Toer door de stad 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
2 juni Vinkeveense Plassen Dagdeel varen met groep Zeilschool Vinkeveen 10 schipper Kagenaar: Zwaan
6 mei Loosdrechtse Plassen RV Zeildag 10 schipper Valk
20-28 april Griekenland, Saronische Golf Trainen nieuwe schippers Amorgos 120 instructeur diverse kajuitjachten
14-15 april IJsselmeer Training krijgen en geven bij Scheepswijs 20 instructeur Lemsteraak: Saeftinghe
26-27 maart IJsselmeer Trainen CWO KJ IV nieuwe instructeurs Amorgos 30 instructeur Friendship 34: Vela
      618    

2006

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
12 nov IJsselmeer Meekijken examen CWO KJ IV instructeur Friendship 34: Vela
14-15 okt Friese meren RV Platbodemweekend schipper Skûtsje: Brûzer
13-30 sep Adriatische zee Zeilvakantie in Kroatië schipper Gib'Sea 37
2 sep Loosdrechtse Plassen RV Zeildag schipper Valk
20 aug IJsselmeer Begeleiden nieuwe schipper instructeur Friendship 34: Vela
15-17 aug IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus voor Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
5-6 aug Markermeer Vriendenweekend schipper Hobie 16
25 juni Vinkeveense Plassen Dagdeel met groep Zeilschool Vinkeveen schipper Kagenaar: Zwaan
3-5 juni Friese meren Skûtsje Lange Afstand Kampioenschappen (2e) schipper Skûtsje: Lotus
5 april IJsselmeer Trainen CWO KJ IV nieuwe instructeurs Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
26-27 maa IJsselmeer Trainen CWO KJ IV nieuwe instructeurs Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
         

2005

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
10-11 dec IJsselmeer Delivery van Stavoren naar Utrecht bemanning Schouw: Aphrodite
9-15 okt Turkije: Lycische kust Zeilvakantie recreatie CaboRico 38: Mama Cocha
12-13 sep IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus voor Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
10 sep Vinkeveense Plassen Dagdeel varen met groep Zeilschool Vinkeveen schipper Platbodem: Bokje
8-10 aug IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus voor Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
27-29 juli IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus voor Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
22-23 juli IJsselmeer Voorbereiding Middellandse zee instructeur Friendship 34: Vela
8-15 juli Adriatische zee Bareboat met instructeur via Amorgos instructeur Bavaria 47
17-30 mei Atlantische oceaan Delivery van Azoren naar Zuid-Portugal schipper Beneteau First 45 f5: Farra
14-15 mei Friese meren Skûtsje Lange Afstand Kampioenschappen schipper Skûtsje: Sjouwer
22 maart IJsselmeer Boot te water en naar ligplaats varen schipper Friendship 34: Vela
         

2004

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
18-20 okt IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus via Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
16-17 okt Friese meren RV Platbodemweekend schipper Skûtsje: Lotus
25 sep-9 okt Saronische en Argolische Golf Zeilvakantie in Griekenland schipper Feeling 356
11-25 sep Saronische en Argolische Golf Zeezeilcursus via Amorgos instructeur Sundance 36: Amorgos I
30 aug IJsselmeer Voorbereiding Middellandse zee instructeur Friendship 34: Vela
28-29 aug Friese meren Zeildispuut schipper Skûtsje: Bûten Ferwachting
31 jul-14 aug Saronische en Argolische Golf Zeezeilcursus via Amorgos instructeur Sundance 36: Amorgos I
29 jun-1 jul IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus via Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
27 juni Vinkeveense Plassen Dagdeel varen met groep Zeilschool Vinkeveen schipper Kagenaar: Zwaan
9 juni IJsselmeer Examen CWO KJ IV trainen Friendship 34: Vela
5 jun Vinkeveense Plassen Dag varen met groep Zeilschool Vinkeveen schipper Kagenaar: Zwaan
1-2 jun IJsselmeer Trainen voor CWO KJ IV trainen Friendship 34: Vela
29-31 mei Friese meren Skûtsje Lange Afstand Kampioenschappen schipper Skûtsje: Actueel
26-28 mei IJsselmeer Trainen voor CWO KJ IV trainen Friendship 34: Vela
21 mei Vinkeveense Plassen Schip leren kennen recreatie Kagenaar: Zwaan
10-12 mei IJsselmeer CWO KJ I/II-cursus voor Amorgos instructeur Friendship 34: Vela
9-17 april Saronische Golf Opleiding schipper/instructeur Amorgos trainen Olympic Sea 42
       

2003

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
11-18 okt Ionische zee Zeilvakantie bemanning CaboRico 38: Mama Cocha
28 sep Markermeer Zeildag schipper Hobie 16
20 sep Vinkeveense Plassen Dagdeel met groep Zeilschool Vinkeveen schipper Kagenaar: Zwaan
14 sep Noordzee Dag als vrijwilliger bemanning Clipper: Stad Amsterdam
30-31 aug Friese meren Familieweekend schipper Skûtsje: Lotus
24 aug Gooimeer Les op eigen schip instructeur Spekbak
16-17 aug Friese meren Vriendenweekend bemanning Albin Vega
26 jul-1 aug Friese meren Zeilvakantie schipper Valk
19-26 jul Friese meren/Waddenzee Zwalktocht US Histos schipper Skûtsje: Lotus
28-29 jun Noordzee Delivery van Harlingen naar Cuxhaven bemanning Contest 30
21 jun Noordzee/Waddenzee Ronde om Texel schipper Hobie 16
7-9 jun Friese meren Skûtsje Lange Afstand Kampioenschappen schipper Skûtsje: Lotus
21 mei Vinkeveense Plassen Kennismaking bemanning Kagenaar: Zwaan
20 apr Loosdrechtse Plassen Instructiedag US Histos instructeur Valk
         

2002

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
19-20 okt Friese meren Herfst Opleiding Friesland van US Histos instructeur Valk
28-29 sep Friese meren Vriendenweekend schipper Skûtsje: Lotus
2-4 sep IJsselmeer Delivery van Heeg naar Monnickendam schipper Standfast 30: Scamper
28-29 aug IJsselmeer Delivery van Monnickendam naar Heeg schipper Standfast 30: Scamper
13 aug Loosdrechtse Plassen Zeildag instructeur Valk
9-11 aug Grevelingen Les op eigen schip instructeur Piewiet
3-4 aug Waddenzee Vriendenweekend schipper Lemsteraak: Morgenster
21 jun Loosdrechtse Plassen Zeilavond RV Histos schipper Valk
15 jun Noordzee/Waddenzee Ronde om Texel schipper Hobie 16
2 jun Loosdrechtse Plassen Clubkampioenschappen US Histos schipper Valk
30 mei Loosdrechtse Plassen Zeildag instructeur Valk
25-27 mei Friese meren Skûtsje Lange Afstand Kampioenschappen schipper Skûtsje: Lotus
29 maa-6 apr   Zeilvakantie bemanning CaboRico 38: Mama Cocha
         

2001

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
         
aug Friese meren/Waddenzee Zwalktocht US Histos schipper  
juli   Zeilvakantie bemanning CaboRico 38: Mama Cocha

2000

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
aug Friese meren/Waddenzee Zwalktocht US Histos schipper Skûtsje: Lotus
juli Middellandse zee Zeilvakantie bij Hyeres schipper Hobie 16
mei Middellandse zee Zeilvakantie bij Barcelona bemanning CaboRico 38: Mama Cocha
  Noordzee/Waddenzee Ronde om Texel bemanning Hobie 16

1999

Wanneer Waar Wat Hoe Boot
         
         
aug Friese meren/Waddenzee Zwalktocht US Histos schipper Skûtsje: Lotus
april Caraïbisch gebied Zeildag bemanning Zelfbouw catamaran
         

Weerinfo

Contact voor meer info

captcha
Herladen

JasperJ op Facebook

Leuke fimpjes

Zoeken

nlenfrfydeites